Udział studentów Inwestycji i Nieruchomości w warsztatach Infosys pt. Efektywność pracy zdalnej

W ramach nieustannego zaangażowania w dostarczanie studentom naszego Wydziału bezcennych spostrzeżeń ze świata praktyki, mgr Aygun Kam wraz z dr Justyną Trippner-Hrabi zorganizował wizytę w łódzkim biurze Infosys. Spotkanie odbyło się w dniu 26 marca w ramach zajęć na kierunku Inwestycje i Nieruchomości pn. Efektywność pracy zdalnej (Remote Work Efficiency). Studenci mieli okazję przyjrzeć się dynamicznemu funkcjonowaniu jednego ze światowych liderów w dziedzinie usług zarządzania procesami biznesowymi nowej generacji.

Podczas wizyty studenci zgłębili wiedzę dotyczącą innowacyjnych działań Infosys w Polsce, jak również podnoszenia efektywności w zakresie pracy zdalnej w procesach operacyjnych. Aleksandra Krzewina - Client Operations Head i jej zespół, przedstawili studentom zakres działań podejmowanych w oddziale Infosys Poland w Łodzi, wraz ze wskazaniem możliwości włączania pracy zdalnej do procesów zarządzania.

Dziękujemy @Infosys Poland za mozliwość poszerzenia horyzontów zwiazanych z pracą zdalną!

#InfosysPoland #GreenHorizon #GlobalWorth #RemoteWork #LearningJourney #StudentVisit

Redakcja: mgr Aygun Kam oraz dr Justyna Trippner-Hrabi