Praktyczne zajęcia studentów Inwestycji i Nieruchomości z zakresu bezpiecznych przestrzeni mieszkaniowych

Dnia 15 kwietnia 2024 r., na zajęciach Kształtowanie bezpiecznych przestrzeni mieszkaniowych, na kierunku Inwestycje i Nieruchomości (3 rok) gościliśmy st. asp. Katarzynę Plocek oraz asp. szt. Jarosława Ziembę z Wydziału Prewencji KMP w Łodzi. W trakcie wykładu studenci zostali zapoznani z funkcjonowaniem i skutecznością Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, do której coraz częściej zaglądają inwestorzy w celu identyfikacji zagrożeń na terenie planowanej inwestycji. Omówione zostały jeszcze inne ciekawe tematy jak funkcjonowanie monitoringu miejskiego oraz poziom bezpieczeństwa w Łodzi na tle innych miast.

Serdecznie dziekujemy za ciekawe i inspirujące spotkanie!