Jak odszukać najlepszą nieruchomość na rynku? Zaproszenie na GIS Day 2022

GIS Day to wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które są entuzjastami i użytkownikami GIS, czyli technologii, z pomocą której można tworzyć mapy i prowadzić analizy przestrzenne. Każdego roku lokalne edycje GIS Day odbywają się w setkach miast na całym świecie - także w Łodzi na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Tegoroczna edycja GIS Day na EkSocu odbędzie się 16. listopada pod hasłem "Jak odszukać najlepszą nieruchomość na rynku?". Wydarzenie organizują studentki i studenci działający w SKN SPATIUM oraz SKN Real Estate.

GIS Day 2022 na EkSocu będzie składać się z dwóch części: konferencyjnej i warsztatowej. W części konferencyjnjej eksperci zaprezentują zastosowania technologii GIS na rynku nieruchomości. Z kolei warsztaty pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności korzystania z narzędzi GIS.

Szczegóły prezentuje program wydarzenia zamieszczony do pobrania poniżej. Więcej informacji znajduje się także na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.

Redakcja: dr Jakub Zasina